„GRAND-PRIX” amatorów - Targówek (oldboye)
Turniej 3.   (sezon 2019/2020)   z dn. 24.11.2019

 

 wyniki 
 dla 
 i kategorii 
poz.zawodnikpunkty
1.Mariusz Regulski36
2.Paweł Życki34
3.Jacek Malinowski32
4.Paweł Wiszniewski30
5.Włodzimierz Brylak29
6.Waldemar Śliwiński28
7.Krzysztof Ziółek27
8.Zbigniew Perzyna26
9.Krzysztof Cudny25
10.Wojciech Ratyński24
11.Grzegorz Papis23
12.Stanisław Rosiński22
13.Piotr Knapczyński21
14.Grzegorz Świderski20
15.Cezary Rybiński19
16.Sylwester Wójcik18
17.Hubert Stoklas17
18.Zenon Klimek16
19.Arkadiusz Grzegorzewski15
20.Artur Michalczuk14
21.Mieczysław Jarońko13
22.Małgorzata Rudnik12
23.Rafał Malinowski11
24.Ireneusz Wróblewski10





powrót do głównej strony: www.tenis-stolowy.w.pl
 AMW 
99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10
 AmOp 
04/05
 Ducz 
04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18
 GpWł 
99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13
 Hoża 
11/12
 Karcz 
2009, 2010
 Kob. 
03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14
 Konst 
08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 19/20, 20/21, 21/22
 Leg. 
09/10, 10/11
 Pias. 
98/99, 99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 07/08, 08/09, 09/10, 11/12, 12/13
 Rawar 
1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2010
 Remb. 
2000
 Solec 
10a, 10b, 10c, 10d
 Spójn 
04a, 04b, 05a, 08/09, 09x, 09/10, 10cz, 10x, 10/11, 11x, 11/12, 12x, 12/13, 13x, 13/14, 14x, 14/15, 15x, 15/16, 16x
 Targ. 
00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 19/20, 20/21, 21/22
 Upr 
2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
 Waw 
05/06
 Wiąz 
08b, 09a, 09b, 10a, 10b
 Ziel. 
03/04
 Łab 
18/19, 19/20
Lista zawodników
Porównanie dwóch zawodników
Bilans rozegranych meczów
t = 17 s engine © Grzegorz Kozielski o 13:11 - środa, 29 czerwca 2016 Stronę oglądano  1  3  8  7 razy